KDO JINÝ to vyřeší než já???

KDO JINÝ to vyřeší než já???
Ano, v zásadě toto je to, co mi změnilo nejen pohled na život, ale i život samotný a to k lepšímu, k tomu, po čem jsem vždy toužila. Je to také podstata metody se kterou pracuji, která se stala mým posláním a radostí.
 

Pojďme si to ale představit jinak, obrazně. Taky vnímate život někdy jako řeku?

Tak jako řeka plyne v plné klidné síle, když jí nic nestojí v cestě, tak stejně se i člověku žije, pokud mu v cestě nebrání nějaké jeho "TÉMA", které mu nedovoluje dostat se tam, kam chce, ŽÍT TAK, JAK CHCE.

 

Řeka kameny (bloky) příjímá, nebojuje s nimi, nedělá, že tam nejsou, jen si plyne a ty kameny, které jí stojí v cestě jednoduše příjme a teče dál. Pokud jsou kameny velké či hodně menších, proud se může zastavit, tok řeky se zpomalí nebo ustane úplně a stojatá řeka pak víme, jak vypadá – bezmocná, špinavá, zanešená, páchnoucí, smutná, bez života, bez síly. I tak si někdy připadají lidé, kteří se svými bloky nic nedělají nebo nechtějí dělat.

 

Pokud cítíte, že vám také na vaší cestě něco vadí, překáží, zkuste se na to podívat, tak, že ŽE JE TO ŘEKA A VAŠE BLOKY, které tam teď sice jsou, ale BÝT TAM VŮBEC NEMUSÍ.

 

To si také lidé mnohdy uvědomují, ví to, avšak přístup k tomu, co jim vadi se liší. Znám lidi, kteří se se svými bloky sžili natolik, že si myslí, že už prostě takoví jsou, a pak jsou také podle toho ztracení, protože jejich přirozenost to není. Někteří dělají, že je nemají a proto je vidí v ostatních a pak jsou tu ti, kteří jsou rozhodlí s nimi něco udělat.

Pro ty rozhodlé je v dnešní době bezpočet akcí, kurzů, metod a směrů, kterými se mohou vydat. Kolikrát při pohledu na člověka, který si prošel tolika směry, které jej posunuly sice dál, ale pořád to není ono, se ptám, zda by nebylo lepší si položit jednoduché otázky:

Kdo může vyřešit můj problém? Co je příčina mého problému? Jak jej mohu vyřešit?

Pokud se vydáme určitým směrem a na tyto otázky nedostáváme odpovědi, kam dojdeme???

 

Na tyto otázky jsem, ze všech možných směrů, co jsem zkoušela, dostala praktické odpovědi v Metodě RUŠ. A právě proto, se stala mojí součástí a stylem života.

Tak si pojďme na tyto otázky odpovědět:

 

Kdo může vyřešit můj problém? POKUD MI TO VADÍ, tak kdo jiný, než JÁ ...

Co je příčina mého problému? MYŠLENKOVÝ VZOREC, který, MI ZPŮSOBUJE to, že mi to vadí ...

Jak jej mohu vyřešit? PŘÍJMUTÍM nebo ZMĚNOU úhlu pohledu ...

Je to pro vás něco nového? Nebo něco, co již víte a žijete?

V každém případě, zde jsou konkrétnější odpovědi i konkrétnější otázky.

 

www.purelifeflow.com

 

Krásný den a příjemné plynutí :)!

Sandra